Неділя, 04.12.2016, 23:30

Головна » 2013 » Червень » 2 » Вітання від вчителів
Вітання від вчителів

Дорогі випускники,

ось і дійшли ми з вами до цієї знаменної дати - закінчення школи!

Сьогодні перед вами розгорнулися двері у великий світ з масою можливостей. Останній шкільний дзвінок є символом завершення дитячої пори і початком юності.

У цих стінах ви отримали безцінний капітал знань і досвід, який обов'язково допоможе вам вибрати правильну дорогу в житті! Кожен з вас тепер здатний відстояти свою думку і витримати будь-які випробування для досягнення успіху.

Шкільна пора назавжди залишиться у вашій пам'яті. Ми,  вчителі,  були разом всі ці роки, допомагали вам впоратися з труднощами і раділи вашим успіхам. З боязких першокласників ви стали молодими, сильними, перспективними юнаками і дівчатами, здатними втілити свої мрії в реальність.

Ви наше майбутнє, так нехай ваш шлях у житті буде якомога світлішим і радіснішим!

Нехай дружба, яка зав'язалася в ці роки, стає тільки міцніше, а поради шкільних наставників не забуваються. Будьте гідними поваги людьми і радуйте нас і батьків своїми досягненнями!

Нехай сьогодні особливо яскраво світять зірки, осяваючи таємничим світлом дорогу, на яку ви тільки вступаєте.

Нехай буде вона рівною і гладкою, як стрічки випускників, що зараз на вас.

Нехай буде ваше життя настільки ж кипучим, як шампанське у вашому келиху, і такою ж красивою, як перша шкільна любов.

У добру путь!

Переглядів: 301 | Додав: admin1 | Рейтинг: 5.0/1