Субота, 22.09.2018, 10:29

Головна » 2018 » Серпень » 27 » Всеукраїнські семінари координаторів конкурсів «Левеня» та «Кенгуру»
Всеукраїнські семінари координаторів конкурсів «Левеня» та «Кенгуру»

Для викладачів-координаторів Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня»  та Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»  з різних регіонів України стало приємною традицією кожного року збиратися в живописному карпатському містечку Яремче Івано-Франківської області з метою поглиблення співпраці та аналізу результатів конкурсів  під час Всеукраїнських семінарів координаторів.

Цього року м. Суми представляли вчителі математики Сокрута Н.О. та  фізики Зуй Г.В., які працюють в Комунальній установі Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 27, м. Суми, Сумської області.

До програми семінарів входило  підбиття підсумків конкурсів «Левеня-2018» та «Кенгуру-2018», обговорення нагальних проблем, неформальне спілкування з колегами та організаторами конкурсів, прогулянки карпатськими лісами, екскурсії до джерел культури Гуцульщини.

Попереду новий навчальний рік, координатори з новими силами та енергією будуть сприяти участі дітей у конкурсах, тим самим забезпечувати розквіт освіти в Україні.

Переглядів: 49 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018