Середа, 07.12.2016, 17:22

Головна » 2015 » Жовтень » 1 » Всеукраїнський день бібліотек
Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Це  свято людської духовності, освіти, науки і культури, бо бібліотека  -  своєрідний храм пам'яті людства, в якому зберігаються знання, накопичені протягом багатьох віків різними народами. Книгозбірні завжди займали особливе місце у житті суспільства. Недарма перед входом у бібліотеку єгипетського фараона Рамзеса ІІ було написано – «Душевні ліки», адже хороша книга може зцілити людську душу, додати життєвої снаги, наповнити серце добром, а розум мудрістю. Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії (мудрості) відзначається це свято. Заходи, присвячені цьому дню, проходили в школі з 28 вересня по 01 жовтня: оформлено інформаційний куточок «Книги читати – усе знати» та виставку «На п’єдесталі – сучасна українська книга»; проведено конкурс презентацій серед учнів 6-9-х класів «Книжки- кораблі думок, що подорожують хвилями часу». Незабутні враження отримали школярики 2-х класів, вирушивши в «Мандрівку книжковим містом». Посвяті в читачі передували цілий ряд випробувань, завдань та запитань. І ось нарешті перша бібліотечна книжка запрошена на гостину маленькими читачами. А ось першокласники тільки готуються ними стати.  Та вже добре знають, як потрібно поводитися з книжечками, вивчили віршики, намалювали своїх улюблених героїв. П’ятикласники спробували себе в ролі поліграфістів: створювали власні міні-книги, а учні 3-4-х класів взяли участь у майстер-класі «Закладка  власними руками», тепер найкращі вироби подорожуватимуть разом з дітьми сторінками підручників. Активно пройшла в школі доброчинна акція «Родина – бібліотеці!». Шанувальники книги зробили вагомий внесок у примноження книжкового фонду шкільної бібліотеки. Дякуємо всім, хто любить книгу, бажаємо доброго здоров’я, щасливих відкриттів, непрочитаних сторінок і життєвого оптимізму!

Переглядів: 137 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0