Субота, 29.04.2017, 02:35

Головна » 2017 » Лютий » 9 » Всеукраїнський семінар для молодих учителів історії
Всеукраїнський семінар для молодих учителів історії

З 01.02.2017 по 03.02.2017 на базі Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Музею «Пам’яті  єврейського народу та Голокосту в Україні» у місті Дніпро відбувся Всеукраїнський семінар для молодих учителів  історії «Актуальні проблеми викладання історії Другої світової війни та Голокосту в українських підручниках». У заході взяла участь учитель нашої школи Ю.С.  Філоненко.

Учасники мали можливість поспілкуватися з кандидатом історичних наук І.Я. Щупаком, доктором історичних наук,професором К.О. Бахановим, кандидатом історичних наук, заслуженим працівником культури України Ф.А. Винокуровою; бути присутніми на відкритті виставки «Український єврейський сімейний  альбом»; подивитися виставу «Наодинці з Богом» театру європейської драматургії «DZWON». Особливо захоплюючою та інформативною була екскурсія до Музею «Пам’ять  єврейського народу та Голокост в Україні». Молоді вчителі історії були нагороджені сертифікатами за активну участь.

Переглядів: 67 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017