Вівторок, 06.12.2016, 13:15

Головна » 2015 » Листопад » 2 » Всеукраїнський збір лідерів
Всеукраїнський збір лідерів

29-30 жовтня в Києві відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів України з теми «Вчимось демократії разом».

Сумську область представляли  голова координаційної ради старшокласників міста Суми «МОСТ», Президент ШУР нашого навчального закладу Владислав Шаповал та голова молодіжної дорадчої ради при міському голові міста Шостки Юлія Верхуша. У рамках збору було проведено ряд заходів: історичний квест, змагання зі спортивного орієнтування та бігу з перешкодами, спілкування в динамічних групах, презентація шляхів взаємодії учнівського самоврядування з місцевими органами влади, лідерська вечірка. Особливо цікавою була зустріч з Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою. Спілкувалися на важливі теми: чи готові учні шкіл та вчителі прийняти дітей з обмеженими можливостями до спільного навчання у закладах освіти, що саме мають змінити дорослі  у ставленні до дітей та інші.

Представники правозахисного центру «Ла  Страда – Україна» поділилися багаторічним досвідом роботи своєї організації, розповіли про існування національної дитячої «гарячої лінії», завдяки якій  кожна дитина може анонімно звернутися зі своїми проблемами й отримати рекомендації щодо їх розв'язання.

Ділилися своїми надбаннями й лідери областей. Шаповал Владислав представляв соціально-благодійний проект «Добра справа». Він підкреслив важливість таких заходів, бо вони підтримують молодь і мотивують її до розвитку.

Переглядів: 75 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0