Вівторок, 22.01.2019, 10:58

Головна » 2018 » Жовтень » 16 » Вшановуємо захисників
Вшановуємо захисників

З 08 по 14 жовтня 2018 року в школі проходили заходи по відзначенню Дня захисника України.

У бібліотеці працювала тематична виставка книг «Сьогодні славить Україна своїх синів», на перервах демонструвалися відео привітання «Час згадати нашу славу, брате!».

Протягом тижня в колективах проведено історичні п’ятихвилинки пам’яті, присвячені героям АТО, бесіду «З Україною в серці», учні 1-4-х класів виготовляли сувеніри для привітання захисників, що знаходяться на лікуванні у шпиталі м. Суми.

Особливо зворушливими був Урок Мужності, на який запрошено воїнів-захисників. Старшокласники взяли участь у спортивному святі «Козацькі забави», а для  молодших школярів організовано «Посвяту в козачата».

12 жовтня відбувся конкурс військово-патріотичної пісні. Учні 7-11-х класів приготували чуттєві виступи. Перемогу отримав колектив 10-Б класу, ІІ місце – учні 7-В класу, ІІІ місце розділили колективи 9-А та 8-х класів.

14 жовтня учні школи долучилися до загальноміських заходів на Майдані Незалежності.

Переглядів: 37 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2019