Неділя, 17.12.2017, 14:48

Головна » 2017 » Березень » 13 » За круглим столом
За круглим столом

9 березня 2017 року у рамках проведення «Тижня сім’ї» відбулося засідання круглого столу  з питань профілактики правопорушень серед підлітків, на яке були запрошені учні та їх батьки, представники навчального закладу та поліції. Директор школи Плотницька О.Ф.  наголосила: щоб уміло користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Соціальний педагог Ємельянова О.В. звернула увагу присутніх на відповідальність підлітків та їх батьків перед школою, товаришами, організацією, та про кримінальну і майнову відповідальність неповнолітніх. Заступник директора з навчально-виховної роботи Ботвінко Ю.В. акцентувала увагу присутніх на  документах, які регламентують поведінку школярів у навчальному закладі.  Учасники круглого столу разом з начальником СЮП СВП ГУНП в Сумській області майором поліції Силіним В.В. проаналізували кілька правопорушень та переглянули відеоролик «Відповідальність неповнолітніх».

Вивчаємо закони, знаємо свої права і пам’ятаємо про обов’язки!

Переглядів: 62 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017