Неділя, 16.12.2018, 23:26

Головна » 2018 » Квітень » 26 » Здоровому все здорово
Здоровому все здорово

Протягом квітня 2018 року в школі проведено заходи, спрямовані на збереження життя та здоров’я дітей.

Учні 5 – Г класу разом з учителем основ здоров’я Ткаченко О.О. здійснили подорож у країну «Твоя безпека на залізниці», отримали багато позитивних емоцій та засвоїли правила поведінки на залізничних вокзалах.

Навчання з домедичної допомоги для команди гри «Джура» провів тренер обласного центру відпочинку, здоров’я, туризму та військово-патріотичного виховання. Діти були у захваті від спілкування з тренерером, вони отримали теоретичні знання та практичні навички.

Службою охорони та захисту праці проведено заняття з безпеки та охороні  праці. Учні вчилися знаходити помилки в поведінці школярів, аналізуючи дитячі малюнки, справжнє змагання відбулося під час розгадування ребусів. Дякуємо за співпрацю.

Переглядів: 96 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018