Четвер, 21.09.2017, 16:56

Головна » 2017 » Квітень » 6 » Знайомство з американськими школярами
Знайомство з американськими школярами

За ініціативи фахівця з управління проектами та програмами благодійної організації «Благодійний фонд «Сагасітас-Україна» Тетяни Пальчун та підтримки директора навчального закладу Плотницької О.Ф.   методичне об’єднання вчителів іноземних мов робить перші спроби у налагодженні співпраці з учнями і вчителями школи штату Нью-Йорк, США. Ми отримали відеозвернення і листи від учнів цього навчального закладу. Наші п’ятикласники послали їм відповіді з невеличкими українськими сувенірами. Знайшла своїх адресатів і друга партія листів. Силами учителів іноземних мов та учнів знято короткий відеофільм, який презентує нашу школу. Не дивлячись на різницю у часі, 4 березня відбулося відеознайомство українських та американських  школярів. Діти розповідали про себе, хобі, повсякденне життя. У планах –  відеоконференція про життя українських старшокласників. Ініціативна група  підготувала матеріали про святкування Великодня в Україні, які познайомлять юних американців з нашими традиціями.

Переглядів: 60 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017