Четвер, 21.09.2017, 16:57

Головна » 2017 » Травень » 12 » Знайомство з Країною Сходу Сонця
Знайомство з Країною Сходу Сонця

2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Сподіваємося, зближення українського та японського народів посприяє розвитку діалогу своєрідних і цікавих культур. Японіякраїна з дуже давніми й непорушними традиціями, яких чітко дотримуються й досі. І це –  в оточенні надсучасних нанотехнологій! Залишилися традиційними японський костюм, літературна японська мова, національний інтер’єр, церемонія чаювання, театр «кабукі» і величезна кількість інших оригінальних звичаїв. Саме з таким унікальним  поєднанням  традиційного й сучасного вирішила познайомити учнів нашої школи ініціативна група методичного об’єднання вчителів іноземних мов. Вони розробили план заходів, які проводяться для учнів різних вікових груп. З метою ознайомлення з дивовижною країною для школярів було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Японія – країна Сходу Сонця», організовано відео лекторій «Цікаві факти про Японію» для семикласників. Учні 11-А класу підготували та провели віртуальну екскурсію «Японія – далека і близька» для 6-7-х класів. Вражаючою й незабутньою для школярів 2-7 класів стала презентація японського костюма. Цікаво пройшов майстер-клас «Мистецтво виробів з паперу. Орігамі» у 6-В класі. Бажаючі вчилися виготовляти лотоси та троянди. Про те, чим ще здивує Японія наших учнів, розповімо згодом.

Переглядів: 60 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017