Середа, 07.12.2016, 17:23
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської області



Наше опитування
Який клас ви обрали(або збираєтесь обрати)
Всього відповідей: 145
Сайт в каталогах
Закладки
Статистика
Block title
Форма входу
Головна » 2015 » Лютий » 26 » Зоряний олімп
11:25
Зоряний олімп

23 лютого 2015 року в школі проведено щорічну урочисту церемонію нагородження  найталановитіших, найстаранніших,  найуспішніших учнів - переможців ІІ, ІІІ етапів олімпіад, мовно-літературних, творчих конкурсів  «Зоряний олімп».

         Святковий піднесений настрій панував у актовій залі. Тут зібралася шкільна родина, аби вшанувати тих, кому відкриті  шляхи, хто підкорює нові вершини, за ким майбутнє нашої країни.

Першими отримали нагороди переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад.

Абсолютною  переможницею в номінації «Крок до зірок» стала  Навоєва Анастасія (10-А),  І місце з астрономії  (учитель Шевченко І.О.)

За перемогу в номінації «Підкорювачі точних наук» нагороджено

Єременка Івана (10-А) ІІ місце з математики (учитель суховій О.І.),  Оніщенка Сергія (11-А),  ІІІ місце з інформаційних технологій (учитель Басова О.М.).

         Також нагороди отримали переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (дивись на сайті «Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад»).

         У номінації «Слуги Феміди»  нагороджено команду «Параграф 27» у складі  Андрійко Анни (9-В), Коряченко Ірини (9-В), Гузени Анастасії (9-А), Шаповала Владислава (9-А), Ващенко  Анастасії (10-Б) та команду «Знавці права», переможців  міського  конкурсу з правознавства до Дня юриста у складі Скалянської Олени та Кириленко Ольги (11-А), Сайдан Владислави та Новгородцевої Анастасії (11-Б),  Ващенко Анастасіїї (10-Б), учитель Борисенко Ю.В.

 

Нагороду отримали переможці міського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва в номінації «Новорічна кулька»: Юхно Євгенія (9-А),  Ляскевич Мілана (6-В), Скорик Ніколь (6-В),  Загорулько Анастасія (9-А),  Ярошенко Софія (6-В), Назар’єва Ксенія (11-Б) та в номінації «Паперові дива» Назар’єва Ксенія (11-Б),  Скорик Ніколь (6-В),  Ярошенко Софія (6-В), Ляскевич Мілана (6-В),  Сіробаба Валерія (7-Б), керівника гуртка «Світ захоплень» Лаврик Н.Є.

За зайняте І місце у шкільному етапі міського конкурсу «Збережемо ялинку» нагороджено ученицю 3-В класу Леунову Катерину.

Вітали з перемогою у міському конкурсі  «Моє рідне місто» номінантів на звання «Володарі Пегаса» Назар’єву Ксенію (11-Б),  Загорулько Анастасію (9-А).

 За зайняте І місце в  обласному конкурсі «Малюнок захиснику Вітчизни» нагороджено Загорулько Анастасію (9-А).

За зайняте ІІ місце в міському турі обласного конкурсу «Юні художники Сумщини»  нагороду отримала Лісовська Дарина (9-А).

 За зайняте І місце у Міжнародному конкурсі національних культур «Зірковий проект» нагороджено Столбцову Аріну (7-А).

Вітали з перемогою у міській благодійній виставці-конкурсі «Добро очима дітей» Назар’єву Ксенію (11-Б),  Паламарчук Марію (6-Г),  Стоянцову Аріну (7-А), керівник гуртка образотворчого мистецтва «Дивосвіт» Юхта Л.М.

За абсолютну перемогу в номінації «Золотий голос» нагороджено переможницю конкурсу солістів-вокалістів «Співуча веселка»    Шевченко Вероніку  (5-А), учитель музичного мистецтва  Старинська У.В.

Нагороджено переможницю  конкурсу солістів-вокалістів «Співуча веселка» Твердохліб Богдану (9-Б), переможницю  конкурсу вокалістів «Співограй» Щербонос Яну (10-Б).

За перемогу в міському конкурсі дитячих оркестрів та ансамблів нагороджено  ансамбль ложкарів «Забава».

За зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та виконавської творчості «Лелеченька» нагороджується фольклорний колектив «Джерельце», керівник Харченко В.Ю.

Нагороду отримали переможці  міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію турисько-краєзнавчої експедиції з активним способом пересування «Мій рідний край» команда  у складі: Пелещенко Ярослави та Кічі Дар’ї (6-А), Коваленко Карини та Подгорної Дар’ї (6-Г), керівник команди Слепенко М.О.

За зайняте ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського фестиваль-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» в номінації «Комбінована міні-композиція»  нагроджується команда у складі: Щербонос Анни та Безпалої Олександри (8-Б), Кравченко Ірини, Шаповала Владислава, Чередника Максима (9-А), Корнієнко Аліни (9-Б), Лопатки Поліни (11-Б), керівник команди Ліцман А.В.

З перемогою  у міському етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в номінації «Фотографія»  вітали  учениць 11-А класу Купрієнко Анну та Кириленко Ольгу, керівник Ліцман А.В.

Нагороджено переможців номінації "Талант-запорука успіху" -  команду, яка стала фаворитом Президента Компанії Samsung Electronics Ukraine пана Джей Сул Ю і була нагороджена смарткласом (у команді Кириленко Ольга, Скалянська Олена,  Купрієнко Анна,(11-А), керівник команди Ліцман А. В.

 Ці перемоги – лише злітна смуга для довгої подорожі безмежними просторами знань і умінь! Майбутнє нашої школи в руках цієї талановитої молоді. Сподіваємось, ці обдаровані учні  стануть гордістю країни. Тими, хто доведе, що покоління нової української молоді є гідною зміною, рушійною силою і запорукою щасливої, вільної, незалежної держави.

  

  

  

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 191 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz