Понеділок, 19.11.2018, 01:37

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2018 » Лютий » 5 » « Зоряний  Олімп – 2018»
« Зоряний  Олімп – 2018»

2 лютого 2018 року вже традиційно відбулося загальношкільне свято –  фестиваль для обдарованих дітей « Зоряний  Олімп – 2018».

ХХІ століття – це століття освіти, духовності й інформативності, пріоритетності знань і мобільності. Тому юні обдарування часто обирають непростий шлях, щоб  засвоїти  більше,   ніж того вимагає шкільна програма. Участь в олімпіадах, конкурсах – це щоденна робота на уроках та після них, в школі та дома, з досвідченими вчителями і самостійно. Як результат – перемога. На святі вшановували тих, хто досяг вершини Олімпу: переможців Всеукраїнських  учнівських  олімпіад, мовно-літературних, інтелектуальних, спортивних та творчих  конкурсів і співавторів успіху – вчителів. У залі панувала урочиста атмосфера: переможцям вручали грамоти та дипломи, дарували танці та пісні, бажали нових звершень.

Переглядів: 163 | Додав: Алла | Рейтинг: 1.0/1

Сумська ЗОШ № 27 © 2018