Субота, 03.12.2016, 14:45

Головна » 2016 » Лютий » 26 » Зустріч із мужністю
Зустріч із мужністю

25 лютого 2016 року в кінотеатрі «Дружба» відбулася прем’єра фільму «Сталкери  зони АТО» режисера І. Назаренка. Це не просто документальне кіно. Його власними вчинками  створювали ті, хто ризикуючи життям, долаючи тисячі кілометрів, добиралися в найвіддаленіші точки позицій бійців, аби підтримати їх харчами, теплим одягом, добрими дитячими листами зі щирими побажаннями. Побачивши, в якій небезпеці, під обстрілами, по бездоріжжю волонтери доправляли вантажі, погоджуєшся: справді сталкери! І вони по праву заслуговують не лише відзнак, грамот, медалей, а в першу чергу нашої поваги й визнання. Особливо приємно, що героєм фільму й почесним гостем заходу був учитель фізичної культури нашої школи, учасник АТО Юрій Миколайович Бага. Саме йому надали почесне право – вручити медалі «За відродження України» волонтерам Сумщини. Виявилося, у нас багато небайдужих. Серед них – підприємці, колективи шкіл, ДНЗ, учителі, прості пересічні громадяни. Достойний приклад для наслідування.

Переглядів: 60 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0