Середа, 07.12.2016, 17:16

Головна » 2015 » Листопад » 3 » Зустріч старшокласників з владою міста
Зустріч старшокласників з владою міста

3 листопада 2015 року на базі Сумського Палацу дітей та юнацтва за ініціативи міського голови Лисенка О.М. відбулася зустріч активу старшокласників міста із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Паком С.Я. та начальником управління освіти і науки Сумської міської ради Данильченко А.М. Основне питання, яке розглядалося на зустрічі, – створення дорадчої ради старшокласників при міському голові. Шаповал Владислав, голова Сумської ради старшокласників «МОСТ», запропонував не створювати додаткової ради, а спланувати співпрацю діючої ради старшокласників з керівними органами міста. У процесі спілкування лідери навчальних закладів підняли важливі для своїх шкіл питання й отримали вичерпні відповіді. Антоніна Миколаївна запропонувала відновити Дні самоврядування у навчальних закладах. Старшокласники пообіцяли розробити свої пропозиції на засіданні Координаційної ради у грудні і познайомити з ними на наступній спільній зустрічі. Сподіваємося на позитивні результати співпраці старшокласників із владою міста.

Переглядів: 55 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0