Неділя, 04.12.2016, 23:31

Головна » 2015 » Жовтень » 13 » Зустріч за круглим столом
Зустріч за круглим столом

Турбота й піклування завжди були важливими для людей. І турбуватися потрібно не тільки про себе чи рідних, а й про незнайомих нам людей  чи навіть братів наших менших – тварин.

5 жовтня відбулась зустріч за круглим столом представників  міністерств шкільного самоврядування, де обговорювалось  дуже важливе питання:  «Захист безпритульних тварин». Учасники   кожного  відомства працювали у своєму напрямку й  намагалися  найглибше розкрити тему, дуже важливу  на сьогоднішній день,  і запропонувати  варіанти вирішення цієї проблеми. Було враховано думки постраждалих від собак і бажання більшості  подбати про чотирилапих, захистити  їх. Представники міністерства милосердя переконували присутніх, що будь-яка жорстокість, включаючи і жорстокість до «братів наших менших», руйнує моральність та духовність, породжує почуття вседозволеності не тільки стосовно тварин, але, зрештою, і людей. Спільно дійшли думки, що вирішити проблему можна лише організувавши нові  притулки для тих, хто не може захистити себе сам, оскільки в нашому місті такий притулок лише один, а умови утримання тварин далекі від норми. Можна багато говорити про любов до тварин, але словами тут не зарадиш. Тому члени ШУР вирішили частину коштів, виручених на Осінньому ярмарку, передати на утримання чотирилапих.

Переглядів: 98 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0