Неділя, 22.10.2017, 10:49

Головна » 2017 » Серпень » 1 » Звертаємось до небайдужих сум’ян!
Звертаємось до небайдужих сум’ян!

Останнім часом у місті впорядковуються прибудинкові території  за європейськими стандартами. Приємно, що багато зроблено і на Хіммістечку. Але залишилася поза увагою пішохідна доріжка вздовж вулиці Охтирської (від буд. 13 до буд. 33). Враховуючи те, що на цій території знаходяться загальноосвітні школи №26 і №27 та дитячий садочок «Попелюшка», група сум’ян  ініціювала збір підписів за облаштування пішохідної доріжки з твердим покриттям на насипному фундаменті.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб вихованці дитсадка та учні шкіл мали гарні умови для добирання до своїх закладів, хочете подбати про здоров’я дітей та зручності для людей похилого віку, долучайтеся до голосування!  І обов’язково перевірте, чи зарахований ваш голос. Наперед вдячні тим, хто нас підтримав.

Дайджест петицій – Єдина система місцевих петицій.

Переглядів: 77 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017