Субота, 25.05.2019, 09:23
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської областіНаше опитування
Загальний стаж вашої педагогічної діяльності?
Всього відповідей: 211
Закладки
Карта
Статистика
Форма входу

Методичне об’єднання вчителів історії

 

Методична проблема  вчителів суспільної галузі:

«Формування ключових життєвих компетентностей на уроках суспільних дисциплін в умовах інноваційного навчання як ключовий елемент формування особистості учня та підготовки його до можливих життєвих труднощів і викликів у процесі подальшої соціалізації.».

   

 До складу методичного об’єднання  вчителів історії входять:

Борисенко Ю.В. – учитель  вищої категорії, керівник методичного об’єднання;

Ботвінко Ю.В. –  учитель другої категорії;

Філоненко Ю.С. –  учитель другої категорії.

Головним завданням учителі вважають вдосконалення форм і методів навчання шляхом впровадження інтерактивних, проектних, інформаційно-комунікативних технологій та їх елементів на різних етапах уроку.

У організації навчання відбулось зміщення акценту з домінування окремих форм і методів навчання на визнання їх плюралізму, переваги творчої ініціативи, вибору, самооцінки. Але для того, щоб на уроках існувала атмосфера творчої пізнавальної діяльності, потрібно, щоб учні добре володіли базовими знаннями. Творчо зацікавлено може працювати тільки той, в кого сформовані основні компетентності з предмета.

Виходячи з цього, учителі кафедри історії, використовуючи різні інноваційні технології , велику увагу надають формуванню в учнів загально-навчальних умінь і навичок, які допомагають учням зорієнтуватися в історичному матеріалі, розвивають мислення, пізнавальну активність, самостійність, творчість.

Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz