Субота, 25.05.2019, 08:25
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської областіНаше опитування
Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Всього відповідей: 293
Закладки
Карта
Статистика
Форма входу

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

 

       

     Професія вчителя початкових класів унікальна. Адже, закладаючи у свідомість дітей першооснови наук, учитель впливає і на подальшу долю своїх вихованців. Дітей навчають не тільки читати і писати, їх інтегрують у суспільство. Наскільки активною і позитивною стане людина, коли виросте, великою мірою залежить від першого наставника, від його професійної майстерності.

   

До складу методоб’єднання вчителів початкових класів входить 17 педагогів:

спеціалісти вищої категорії: Плотницька О.Ф., Ягупа І.Д., Ситник І.М., Луговська І.О., Войтенко С.І, Коваль Л.Д., Лопатіна Л.О., Бариш Г.В., Азарова Н.М.

Мають звання «Старший учитель» – Плотницька О.Ф., Ягупа І.Д., Луговська І.О., Войтенко С.І, Коваль Л.Д.

Спеціалісти першої категорії: Нагорна Т.В., Макошенець С.В.

Спеціалісти другої категорії — Скиба С.О., Єна С.М., Алексенко О.В., Зінченко Г.О.

Спеціалісти – Піддубна М.Р., Малюх Л.М.

       

     

Науково-методична проблема, над якою працюють учителі початкових класів: «Удосконалення освітнього простору для формування конкурентноспроможної особистості через розвиток творчої взаємодії учасників навчально-виховного процесу в контексті модернізації освіти».

 

Учителі нашої школи діляться досвідом на сторінках періодичних та Інтернет видань — «Відкритий урок: Розробки. Технології. Досвід», «Учитель початкової школи», «Початкове навчання та виховання», «Розкажіть онуку», «Початкова школа», https://super.urok-ua.com, https://urok-ua.com, http://www.yrok.net.ua.

 

Значна увага приділяється роботі з обдарованими учнями і розвитку творчих здібностей школярів. Наші учні є учасниками та переможцями Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, міського конкурсу природничо-математичного напряму «Совенятко», багатьох творчих та інтерактивних конкурсів, Інтернет-олімпіад з предметів.

 

Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz