Четвер, 18.07.2019, 13:54
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської областіМеню сайту
Наше опитування
Загальний стаж вашої педагогічної діяльності?
Всього відповідей: 212
Закладки
Карта
Статистика
Форма входу

Тиждень фізичної культури

 

2018-2019 навчальний рік

     Традиційно навчальний рік розпочався Тижнем спорту та олімпійського руху.

     З метою пропаганди здорового способу життя та стійкої мотивації до занять спортом у школі було проведено змагання «Веселі старти» серед учнів 3-х класів, конкурс на краще виконання ранкової зарядки «Я здоров’я бережу, сам собі допоможу» для молодших школярів, змагання з футболу серед хлопців 6-7 класів, конкурс малюнків на асфальті серед п’ятикласників. Цікаво пройшла зустріч учнів 4-х класів із тренером з футболу Стрілецькою М.С.

     Шестикласники відвідали алею Олімпійської слави та взяли участь в обласному Олімпійському уроці. Складовою програми цього заходу був конкурс «Тато, мама, я – спортивна сім’я»,  лауреатами якого стала сім’я вчителя фізичної культури Курбета Євгена Григоровича.

    

    

2017-2018 навчальний рік

             З 7 по 14 вересня в школі пройшов Тиждень фізичної культури, спорту та олімпійського руху.

       Тиждень розпочався  флешмобом, на якому були присутні учні та вчителі, студія черлідінгу «GraFit», спортсмени школи, гості. Під час тижня школярі змагалися з волейболу ( дівчата 6-7 класів), футболу (хлопці 6-10 класів), бігу на 30 м. (6-і класи). Для  учнів 2-3-х класів проведено «Веселі старти». На Олімпійський урок були запрошені спортсмени –  вихованці комплексної Дитячо-юнацької школи «Динамо», які провели майстер-клас з боротьби дзю-до. Привітав учнів зі святом спорту батько учениці нашої школи,  майстер спорту з футболу Олександр Олександрович Єлшанський. Він побажав школярам міцного здоров’я та нових досягнень. Вихованки ДЮСШ №2 також демонстрували свою майстерність на святі.

2016-2017 навчальний рік

         Робочий день учнів 5 вересня розпочав флешмоб «Розминка з чемпіоном», бо цей Тиждень – Олімпійський! Фойє школи майоріло плакатами, які розповідали про олімпійський рух у світі, а учні 1-3-х класів створювали  на асфальті  малюнки на тему «Спорт - частина мого життя».     7 вересня для учнів 2-х класів проведено спортивне свято «Ми – юні козачата», а старшокласники  брали участь у змаганнях  з футболу. Олімпійським уроком розпочався день 8 вересня. У класних колективах пройшли виховні години «Спортивна слава тобі, Україно!», «Олімпійці серед нас», «Перші олімпіади: їх засновники і учасники», «Спорт – посол миру», «Золоті медалі української збірної», «Олімпійський рух на Сумщині», «Спортивна гордість України». Учні 3-х класів змагалися у вправності та витривалості 9 вересня: «Веселі старти » принесли школярам гарний настрій та бажання боротися й перемагати.

 


2015-2016 навчальний рік     

     Головна мета ви­ховання – всебічний розвиток людини, важливою складовою якого є фізична культура. Сучасна людина  повинна піклуватися про своє здоров'я, постійно займатися спортом, готуватися до захисту Батьківщини. Саме оволодіння різними видами спорту  сприяє здійснен­ню моральних вчинків, докладанню вольових зусиль, вия­ву моральної стійкості й витривалості. Але скільки б разів не говорили  про користь занять спортом, найкраща реклама – показові виступи учасників спортивних гуртків перед учнівським колективом. У рамках Олімпійського тижня було організовано зустрічі з баскетболістами КДЮСШ №1, учасниками секції дзюдо зі спортивного клубу «Кемп», командою футболістів з МКЗ «КДЮСШ» «Фрунзенець». Байдужих не було. Особливо зацікавив  школярів новий вид спорту – хортинг, назва якого пішла від острова Хортиці, де стояла Запорізька Січ. Виступи  спортсменів переконали присутніх, що хортинг – комплексна система самовдосконалення особистості, нерозривно пов’язана з відродженням давніх народних традицій. Гурток працює в школі,  заняття веде вчитель фізичної культури Є.Г. Курбет.  Запрошуємо бажаючих до спортивної зали. Сподіваємося, кожен знайде заняття до душі. 

2014-2015 навчальний рік

     З метою популяризації спорту, пропагування здорового способу життя, розвитку олімпійського руху в Україні в школі проводяться заходи в рамках Олімпійського тижня: «Веселі старти», змагання з футболу, турнір з настільного тенісу, конкурс малюнків на спортивну тематику.

     18 вересня  відбувся Олімпійський урок у кожному класному колективі: учні 1-2-х класів знайомилися з українською олімпійською символікою, 3-4-х – ділилися власними першими спортивними досягненнями, 5-6 – досліджували інформацію про засновників та перших учасників олімпіад, 8-9-х – про здобуті Золоті медалі олімпійською українською збірною, 10-11-х – про олімпійський рух на Сумщині, 7-і класи провели класні години з теми «Спорт – посол миру».

    Особливо цікавими для учнів стали зустрічі з тренерами по карате та хокею на траві. Майстер спорту міжнародного класу з карате-до Марія Бондаренко представила своїх вихованців – учнів нашої школи, які провели показовий виступ та запросили бажаючих до занять у секції. Майстер спорту міжнародного класу з хокею на траві, переможець Кубка європейських чемпіонів у Відні (Австрія) Світлана Коломієць приємно вразила школярів, повідомивши, що нова вчителька фізичної культури Катерина Олександрівна Черв’яцова – майстер спорту України з хокею на траві, член збірної України «Колос», яка в 2014 році стала переможцем Кубка європейських чемпіонів. А проведений Катериною Олександрівною майстер-клас та презентація даного виду спорту учнями школи  виявили багато бажаючих  займатися хокеєм на траві.

     На спортивне свято завітав директор СОДЮСШ, заступник голови Олімпійського комітету Сумської області Білан Юрій Григорович з почесною місією. За сприяння розвитку спорту в закладі він нагородив грамотою директора школи Плотницьку Ольгу Федорівну.

    

 

 

Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz