Четвер, 18.07.2019, 14:24
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської областіМеню сайту
Наше опитування
Загальний стаж вашої педагогічної діяльності?
Всього відповідей: 212
Закладки
Карта
Статистика
Форма входу

Тиждень географії та економіки

2018-2019 навчальний рік

     З 11 по 15 березня 2019 року в школі проведено Тиждень географії та економіки. У фойє школи було оформлено інформаційний стенд «Чарівний світ природи», на перервах демонструвався відеоряд «Цікава географія Землі».

     Учителями проведено показові уроки «Роль та структура машинобудування» (9-А клас, Лупач Г.М.), «Українські Карпати» (8-Б, Почкун Н.І.). Для шестикласників проведено географічні п’ятихвилинки «Знаю гори і рівнини», «Географічні цікавинки»; для десятикласників працював географічний відеозал «12 найцікавіших фактів про Канаду».

     Учителями Лупач Г.М. та Почкун Н.І. проведено інтелектуальну гру «Найрозумніший» з учнями 7-х класів. Голобородько Н.В. організувала зустріч  учнів 11-го класу з викладачами СумДУ, які провели інтерактивне заняття «Практичні навички формування власного бюджету».

Фотозвіт

2017-2018 навчальний рік

     З 12 по 16 березня в школі пройшов Тиждень географії та економіки. Мета проведення тижня -  активізація діяльності учнів у вивченні предметів географія та економіка. Під час Тижня вчителями були проведені показові уроки та пізнавальні позакласні заходи.

     З метою розширення економічних знань учнів та свідомого ставлення до сучасних соціально-економічних процесів учителями Почкун Н.І. та Голобородько Н.В. у співпраці з викладачами «УАБС» - СумДУ було організовано для учнів 10-А класу  науково-популярний усний журнал «Європейські перспективи України», інтерактивну лекцію «Чи можна зупинити інфляцію?» для учнів 11-х класів.

   З використанням інноваційних методів і прийомів роботи (впізнай об’єкт, знайди пару, географічний диктант, поміркуй, ерудит)  учителі провели показові уроки, Почкун Н.І. у 7-В класі «Північна Америка. Узагальнення знань», а  Лупач Г.М у 6-Б класі «Основні форми рельєфу. Гори».

   

    

    Географічні п’ятихвилинки які були проведені в усіх класах, де вивчається предмет географія,  зацікавили учнів та підштовхнули до пошуку позапрограмового матеріалу з навчальної дисципліни.

 

2016-2017 навчальний рік

         З 13 по 17 березня в школі пройшов Тиждень географії та економіки. Під  час Тижня вчителями були проведені  показові уроки та цікаві позакласні заходи.
         Почкун Н.І. провела показовий урок-презентацію «Туристичний вояж світом», під час якого учні ознайомилися  з країнами світу, їх особливостями, досягненнями, традиціями, культурою. Девізом уроку були слова «Земля – спільний дім». Учні демонстрували створені презентації на тему «Країна, якою я б хотів подорожувати». Такий тип уроку сприяв більшій зацікавленості учнів вивченням  географії країн світу, виховував повагу до народів інших країн та їх традицій.
         Учителем Лупач Г.М. була проведена  інтелектуальна гра з географії «Найрозумніший», під час проведення якої  учні продемонстрували ерудицію, кругозір, глибоке і детальне  дослідження тем з географії материків і океанів. Саме такий вид позакласної предметної діяльності дає учням розуміння,  що без серйозного вивчення предмета та додаткового опрацювання географічної інформації шанси на виграш незначні. Таким чином шкільні спеціальні знання, загальний світогляд та ерудиція набувають цінності в очах учнів. А активне використання знань в процесі географічних ігор сприяє їх міцному засвоєнню.

       Голобородько Н.В. організувала проведення просвітницької бесіди для учнів 11-х класів викладачами Української академії банківської справи.

       

 

2015-2016 навчальний рік

         Під час предметного тижня, який проходив з 09 по 12 березня 2016 року, вчителями географії  були проведені показові уроки та цікаві, змістовні  пізнавальні заходи. 

         Почкун Н.І. провела  показовий урок-презентацію з теми «Японія» в 10-А класі. Девізом  уроку були обрані слова з глибоким змістом: «Навчати інших завжди почесно, а навчатися в інших – ніколи не пізно». Саме тому старшокласники  демонстрували самостійність, творчість, ініціативність. Мотивація через вправу «Чи знаєш ти Японію?»  зацікавила учнів та спонукала до розширення знань про країну, а тести на закріплення показали досить високий рівень засвоєння навчального матеріалу.

         Для учнів 8-А та 8-Б класів була проведена патріотична гра-квест «Чи знаєш ти природу України» (Почкун Н.І.). Дві команди через змагання в три тури  показали свої знання з географії України та рідного краю. Проявити себе школярі змогли завдяки різноманітним конкурсам: «Бліц-опитування», «Сусіди», «Ланцюжок», «Відгадай»,«Поміркуй», «Майбутні екскурсоводи». Презентація «Сім чудес України» розшила знання учнів про найцікавіші об’єкти України. Виставка малюнків та мелодійна українська пісня підняла моральний дух усіх присутніх.

         Учителем Лупач Г.М. у 6-Б класі була проведена географічна вікторина з теми «Літосфера». Учні працювали в парах – відповідали на запитання, розв’язували  кросворди, закріплювали поняття через дешифратор. Цікавою була робота з картою над географічною номенклатурою. Під час уроку учитель формував комунікативні навички, розвивав увагу та пам'ять.

         Географічні п’ятихвилинки для учнів 6 – 7 класів зацікавили учнів, підвищили їхню активність та сприяли поглибленню знань з предмету.

         Учителі Голобородько Н.В. та Лупач Г.М. провели географічну гру «Еверест» для учнів 7-х класів. Широку ерудицію, глибокі географічні знання, злагоджену роботу в групах продемонстрували семикласники. Цей захід спонукав школярів розвивати географічні знання.

         З метою популяризації економічної освіти серед старшокласників для учнів 11-х класів Голобородько Н.В. організувала  проведення просвітницької бесіду «Чи можна зупинити інфляцію?»  викладачами  Української академії банківської справи.

 

2014-2015 навчальний рік 

План проведення тижня географії та економіки

№ з/п

Назва заходу

Дата, час проведення

Клас

Відповідальні

1.

КВК “Подорожуємо світом”

10.03.2015

12.45

Каб.№306 

7

Лупач Г.М.

Почкун Н. І.

2.

«Найрозумніший географ»

10.03.2015

Протягом перерв

6-8

Почкун Н.І.

3.

Географічна вікторина  “Європейський Союз очима українських дітей”

11.03.2015

13.40

Каб.№306

10

Голобородько Н.В.

4.

Урок-бесіда “Людський капітал як економічний ресурс”.Зустріч з викладачами УАБС

11.03.2015

8.оо-9.40

11

 Голобородько Н.В.

5.

Географічна мозаїка

11.03.2015

 Протягом перерв

6-8

Лупач Г.М.

6.

“Чи знаєш ти свій рідний край?”

12.03.2015

Протягом перерв

8-9

Почкун Н.І.

7.

Брейн-ринг  “Моя Україна»

12.03.2015

13.40

Каб.№109

8 - 9

Почкун Н.І.

8.

Географічній калейдоскоп

13.03.2015

Протягом перерв

 

6-7

Лупач Г.М.

9.

Географічній турнір “Атмосфера”

13.03.2015

11.50

6-Г

Лупач Г.М.

10.

Географічній вернісаж “Моя Україна” (конкурс малюнків)

Протягом тижня

8 - 9

Лупач Г.М.

Почкун Н. І.

11.

  Конкурс стіннівок “Цікава географія”

Протягом тижня

6  - 10

Лупач Г.М.

Почкун Н. І.

 

 
 

 

 

Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz