Субота, 25.05.2019, 08:48
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської областіНаше опитування
Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Всього відповідей: 293
Закладки
Карта
Статистика
Форма входу

Тиждень іноземної мови

2018-2019 навчальний рік

        З 11 по 15 лютого 2019 року в школі проведено Тиждень іноземних мов.

     Протягом  Тижня учні нашого закладу взяли участь у шкільному етапі олімпіади з англійської та німецької мов (4-7-і класи), квесті «My Valentine», інтелектуально-розважальній програмі «English with fun», батлі «Healthy Lifestyle», вікторині «Who is on the top?». З нагоди дня Святого Валентина учні середньої школи були залучені до творчих воркшопів на перервах. Школярі мали  змогу розкрити свої інтелектуальні та творчі здібності, випробувати себе в різних ситуаціях, отримати цікаву інформацію.  Вони показали гарний рівень володіння англійською мовою під час показових уроків «The Past Events», «Seasons. Weather. Clothes», «We travel, travel, travel», «Music in Our Life», «Favourite Food», «Ecology».

     Своє бажання не зупинятися на досягнутому діти доводять постійно: наприкінці  тижня група школярів 6-9-х класів нашого закладу взяла участь у Конкурсі креативного письма WRITE ON! UKRAINE. Бажаємо їм перемоги!

Фотозвіт

 

2017-2018 навчальний рік

Інша мова – це інше бачення життя.

Федеріко Фелліні

 

     З 12 по 16 лютого 2018 року в школі було проведено Тиждень іноземних мов. На початку Тижня у фойє оформлено експозицію «We Love Foreign Languages» і фотозону «Європрапори».

     Педагоги приділили значну увагу підготовці і проведенню показових уроків і заходів з англійської і німецької мов, організації екскурсій.

   Під час проведення показових уроків особлива увага вчителів іноземних мов приділялась комплексному використанню опорного матеріалу та інноваційних технологій, серед яких - інтерактивні, інформаційно-комунікаційні, технологія проектного навчання, що сприяє розвитку життєвих компетентностей школярів.

     Так присутні мали змогу ознайомитися з новими методами і прийомами роботи на уроці іноземної мови в рамках пілотування нового Державного стандарту початкової загальної освіти («Сім’я», 1-А кл., учитель Валюх О.О.) «Повторення. Свійські та дикі тварини» (4-В кл., учитель Трубачова Ю.В.).

     Не менш цікавими та пізнавальними були уроки, проведені в школах ІІ та ІІІ ступенів. Учні демонстрували свою громадянську позицію і екологічну грамотність («Проблеми довкілля», 10-А кл., учитель Книш А.А.), зацікавлення природними явищами («Погода. Одяг», 5-Г кл., учитель Ткаченко І.О.), пропагували здоровий спосіб життя («Здоров'я. Медичне обслуговування», 7-В кл., учитель Колонтаєвська Ю.М.), моделювали життєві ситуації («Покупки. Магазини Британії», 6-Г кл., учитель Безручко О.В.). Школярі виявили обізнаність у сферах культури (показовий урок «Музика у нашому житті», 8-А кл., учитель Воліна О.І.) і технічного прогресу (показовий урок німецької мови «Інформаційні засоби комунікації», 9-А кл., учитель Кривошеєва М.О.)

 

     Тематика і форми проведених позакласних заходів різноманітні. Це і вікторина «Веселі кухарі» (6-В кл., учителі Колонтаєвська Ю.М., Воліна О.І.), і лінгвістичний турнір «Мовний фест» (7-мі кл., учителі Книш А.А., Валюх О.О.), і театралізована постанова казки «Попелюшка» (3-ті кл., учителі Безручко О.В., Гайдай Т.А.).

     Педагоги й учні школи співпрацюють з різними установами міста. 13 і 14 лютого 2018 року учні 6-Б, 8-А, 9-А і 9-Б класів відвідали Сумську обласну універсальну наукову бібліотеку, де ознайомилися з новинками сучасних технічних засобів, їх використанням на уроках іноземної мови, обговорили умови навчання, переваги і недоліки освіти за кордоном.

2016-2017 навчальний рік

     З метою розвитку пізнавальної діяльності школярів, формування мотивації до вивчення іноземних мов, практичного опанування учнями мовленнєвих умінь на рівні, достатньому для здійснення іншомовного спілкування в аудіюванні, говорінні, читанні та письмі, для підвищення методичного рівня вчителів, ознайомлення з методичними наробками вчителів англійської та німецької мов, згідно з річним планом роботи школи в період з 13.02.2017 по 17.02.2017 був проведений предметний Тиждень іноземних мов.

                                                      План проведення Тижня іноземних мов                                                                                                                                                      

№ п/п

Захід

Час та місце проведення

Класи

Відповідальний

1.

Оформлення фойє навчального закладу

До 13.02.2017

 

Учителі

 іноземних мов

2.

«Веселі перерви»

14.02.2017

Протягом дня

1

Ткаченко І.О.,

Трубачова Ю.В.

3.

Шоу – програма

 «Британське Євробачення»

14.02.2017

2 урок підзміни,

каб. №208

7-9

Книш А.А.

4.

Показовий захід до Дня Святого Валентина «Найкраща пара дня»

15.02.2017

7 урок І зміни,

каб. №305

11-А

Безручко О.В.

5.

Білінгвальний  урок

«Різдво в Німеччині, Україні, Англії»

15.02.2017

5 урок І зміни, каб. №209

8-А

Кривошеєва М.О.,

Валюх О.О.

6.

Показовий урок

«Минулі події»

15.02.2017

5 урок підзміни,

каб. №107

3-Б

Трубачова Ю.В.

7.

«Веселі перерви»

16.02.2017

Протягом дня

2

Безручко О.В., Гайдай Т.А.

8.

Брейн-ринг «Найрозумніший»

16.02.2017

7 урок І зміни,

каб. №209

7-мі

Ткаченко І.О.,

Валюх О.О.

9.

Мовний калейдоскоп

 «Дружбу цінувать умійте»

17.02.2017

3 урок І зміни,

каб. №209

6-В

Колонтаєвська Ю.М.

10.

Білінгвальний навчально-виховний захід з англійської та німецької мов «Різдво»

17.02.2017,

4-й урок підзміни,

каб №309

5-Б

Кривошеєва М.О., Воліна О.І.

11.

Показовий урок «Проблеми довкілля»

17.02.2017

6 урок І зміни, каб. №309

10-А

Гайдай Т.А.

12.

Показовий урок

«Дикі і свійські тварини»

17.02.2017

3 урок підзміни,

каб. №101

4-Г

Ткаченко І.О.

13.

Шкільна олімпіада з англійської мови

13.02.2017 навчальні кабінети

4-7

Учителі англійської мови

 

 

2015-2016 навчальний рік

         З 15 по 20 лютого 2016 року в школі проходив Тиждень іноземних мов. Для учнів початкових класів організовано та проведено виставку малюнків, змагання з розгадування ребусів та загадок, конкурс читців. Силами учнів    7-В класу був підготовлений виступ лінгвістичної бригади «Швидка англійська», яка ознайомила першокласників із цікавою інформацією про особливості фонетики англійської мови. На веселих перервах школярам вдалося зануритися в дивовижну атмосферу Англії. Учителі англійської мови провели показові уроки, на яких продемонстрували якість знань учнів, їх мовні вміння з тем «Сучасні комунікаційні технології в нашому житті» (10-А клас, Безручко О. В.), «Суспільне життя. Свята. Їжа» (4-Б клас, Колонтаєвська Ю. М.), «Повторення. Повсякденні справи. Продукти харчування» (3-Г клас, Трубачова Ю. В), «Харчування» (7-А клас, Валюх О. О.). Учитель німецької мови Кривошеєва м. О. провела показовий урок «Моє улюблене свято» (7-Б клас).

         Розмаїття форм і методів  проведення виховних заходів, яскравість наочності, нестандартність завдань стимулювали учнів проявляти  свою неординарність і творчі здібності. Школярі запам’ятали інтегрований захід з англійської мови й художньої культури «Культура Англії як важлива складова загальнолюдської культурної скарбниці» (11-А клас, Воліна О. І.); напружено попрацювали  старшокласники під час інтелектуального шоу «Наше майбутнє – в наших руках» (10-і класи, Гайдай Т. А.); викладалися на повну й учасники інтелектуального марафону «Що? Де? Коли?» (8-і класи, Книш А. А.); шестикласникам принесла задоволення конкурсно-розважальна програма «Міс Англійська мова» (Колонтаєвська Ю. М., Валюх О. О.); 9-і класи із завзяттям змагалися у брейн-ринзі «Щасливий випадок» (Безручко О. В.).

 

2014-2015 навчальний рік

“You are as many times a man,

as many languages you know”

Незвичайно розпочався в школі Тиждень іноземних мов. Мені особисто було приємно доторкнутися до історії та культури Великобританії. Школа на кожному кроці нагадує туманний альбіон. Ось кабінет географії, поруч – карта Сполученого Королівства. А ось гімн України англійською, це кабінет української літератури. Кабінет історії нагадав відомості про президентів цієї країни, а на вході до їдальні вас зацікавлять національні страви, які й ми б змогли приготувати. Погодьтеся, цікаво! А мої однокласники готують виставу, де герої усім відомої «Снігової королеви» говорять англійською. Для бажаючих розширити свої знання про країни Сполученого Королівства  розміщена інформація в фойє школи. Не менш цікаво й на перервах. У середу учасники квесту, отримуючи за правильні відповіді бонуси у вигляді шматочків фруктів, святкували перемогу, смакуючи  фруктовий салат. Корисно і для інтелекту, і для фізичного стану. Дякуючи винахідливості наших педагогів, кожному учневі цікаво й приємно брати участь у таких заходах.

                                                       

Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz