Четвер, 27.06.2019, 14:00
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської областіМеню сайту
Наше опитування
Загальний стаж вашої педагогічної діяльності?
Всього відповідей: 212
Закладки
Карта
Статистика
Форма входу

Тиждень математики, фізики та інформатики

2018-2019 навчальний рік

     З 17 по 22 грудня 2018 року в школі пройшов  Тиждень математики, фізики, інформатики.

     Протягом Тижня кожен учитель провів показовий урок.

     Заходи, проведені вчителями, були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики, фізики та інформатики.

     Предметний тиждень сприяв розвитку математичної культури, зацікавленості учнів у вивченні предметів та дав змогу провести цікаве, змістовне і корисне дозвілля.

Фотозвіт

План

проведення Тижня математики, фізики та інформатики

(11.12.2017 – 15.12.2017)

Понеділок

1. Показовий урок з теми «Квадратична функція», 9-Б клас, 4-й урок І зміни, каб №304, учитель Качановська К.В.

 

2. Усний журнал. «До 300-річчя далекої Зірки (французького математика Жана Лерона Д’Аламбера)», учбові кабінети, 10-11 класи (протягом тижня).

 

Вівторок

1. Показовий урок з теми «Ефекти зміни слайдів. Практична робота», 6-В клас, 5-й урок І зміни, каб №202, учитель Святенко М.В.

  

2. Майстер-клас «Основні поламки ПК та їх усунення», 9-ті класи, 8-й урок І зміни ,каб №210, учитель Колєсніков О.П.

Середа

1. Зустріч «Нобель, Шнобель та інші», 8-9 класи, 7-й урок І зміни, актова зала, вчителі Басова О.М., Шевченко І.О.

 
 

2. Квест «Кібернетичний всесвіт», 11-А клас,  14.00 УАБС, учитель Зуй Г.В.

 

Червер

1. Квест «Кібернетичний всесвіт», 11-А клас,  14.00 УАБС, учитель Зуй Г.В.

 

П’ятниця

1. Показовий урок з теми «Перша та друга ознаки рівності трикутників. Розв’язування задач», 7-В клас, 3-й урок І зміни, каб №207, учитель Павленко Т.І.

2. Змагання «Двобій інтелектів», 8-мі класи, 7-й урок І зміни, каб №210, вчителі Сокрута Н.О., Зуй Г.В.

3. Історико-математична екскурсія «Досягнення математичної праці в стародавній Греції», 9-А, 6-А класи, 8-й урок І зміни, каб №207, учитель Суховій О.І.

4. Квест «У пошуках скарбів», 5-ті класи, протягом дня, Святенко М.В.

5. «Своя гра», 10-А клас, 14.00 УАБС,учитель Павленко Т.І.

 

 

План проведення

Тижня

математики, фізики та інформатики

з 14.12.2015 по 19.12.2015

Понеділок – день інформатики

1. Весела перерва (біля каб. 201). Загадки, логічні задачі.

2. Форум-театр «Інтернет - епідемія нашого покоління». 9 – 11 класи. Шевченко І.О., Басова О.М., Пильчук М.В. 7-й урок, актова зала.

3. Показовий урок математики з теми «Рівняння», 5-А клас, 7-й урок, каб. 207, учитель Павленко Т.І.

Вівторок – день фізики

1. Весела перерва. «Відгадай ученого», ребуси.

2. Інтелектуальний фізико-математичний марафон. 9-ті класи. Калина В.П., Зуй Г.В., Сокрута Н.О., 7-й урок, каб. 210.

Середа – день математики

1. Весела перерва. Логічні задачі, кросворди.

2. «Комп’ютерна ріпка» - казка для 2 класу, 6-А клас, Басова О.М., 4-й урок.

3. Казка «Аліса в країні конусів», 5-А клас, 10-ті класи, Балак Т.О., 6-й урок, каб. 207.

4. Казка «Пригоди в королівстві кутів», 7-А, 7-Б класи, Суховій О.І. 7-й урок, каб. 301.

Четвер – день математики

1. Весела перерва. Математичні головоломки.

2. Прес-конференція «Гранітна опора наук», 8-мі класи, Павленко Т.І., Качановська К.В., 7-й урок, каб. 207.

3. Інформаційний квест для 5 класів.

П’ятниця – день підсумків

1. Весела перерва. Логічні задачі.

2. Аукціон. Підбиття підсумків тижня. 10-А клас, 7-й урок, актова зала.

   З 14 по 18 грудня 2015 року в школі проходив Тиждень математики, фізики, інформатики. Якщо хтось думає, що ця наука пісна й важка, той помиляється. Організовані й проведені заходи  вражали різноманітністю, яскравістю, оригінальністю. Виявляється, веселих математичних перерв учні чекали з нетерпінням, за цікавими завданнями стояла черга бажаючих, а кількість зароблених бонусів зростала за законами математичної  прогресії. Відкриттям для багатьох стала інформація про те, що Л.Керролл, відомий школярам завдяки пригодам Аліси, не лише письменник, а й математик, філософ, логік. А його легкість у грі слів, логіці й фантазії  вже багато років задовольняють широку читацьку аудиторію. Мабуть, саме тому протягом Тижня до школярів завітали герої нових казок: «Аліса в країні конусів», «Пригоди в королівстві кутів», «Комп’ютерна ріпка». Їх підготували старші учні під керівництвом учителів для своїх менших колег. Ще цікавіше було розв’язувати головоломки, ребуси, завдання-сюрпризи, запропоновані казковими героями. Форум-театр для старшокласників  дав можливість розглянути  питання «Інтернет – епідемія нашого покоління», а інтелектуальний марафон випробовував дев’ятикласників, перевіряючи їхні навички та вміння. 8-і класи провели прес-конференцію «Гранітна опора наук», а п’ятикласники взяли участь в інформаційному квесті. Закінчився Тиждень аукціоном, де зароблені бонуси перетворилися на приємні призи. А завдяки ініціативній  групі все це ми зможемо побачити  на відеоролику. Усі, мабуть, погодяться зі словами С.Ковалевської: «Математик повинен бути поетом в душі». Дякуємо організаторам та учасникам Тижня математики, фізики, інформатики. 

 

 

 

План проведення тижня математики, фізики, інформатики

2014-2015 навчальний рік

«Хто володіє інформацією,той володіє світом!»

Понеділок

 1. Усний журнал «Цікаві факти з життя математиків, фізиків, інформатиків».
 2. Чарівна скринька (у скриньку протягом тижня учні опускають записані на аркушах цікаві факти з історії математики, фізики, інформатики; власні задачі, вірші, казки, анекдоти, кросворди, побажання, листівки тощо). Кращі отримують винагороду.
 3.  Весела перерва.
 4. Позакласний захід з математики «Математичний турнір» (9-Б, 9- В класи. Учитель: Балак Т.О., 8 урок, 1 зміни, каб. 304).

Вівторок

 1. Усний журнал «Біографічні мініатюри».
 2. Конкурс на виготовлення моделі геометричних тіл, та фізичних приладів, поробок зі світу інформатики.
 3. Весела перерва «Цікава наука» (розв’язування логічних завдань).
 4. Позакласний захід з геометрії «Останній герой» (9-А, 7А, 7-Б класи. Учителі: Качановська К. В., Павленко Т.І., Пильчук М.В., 6 урок, 1 зміни, актова зала).

5. «Презентація школи запам’ятовування» СумДУ (9-11 класи. Учитель Калина В.П. На 15.00)

Середа

 1. Відеолекторій «Видатні математики, фізики, інформатики»
 2. Конкурс на кращий малюнок:
 • «Фігурна математика» (За допомогою математичних символів та геометричних фігур);
 • «Комп’ютери майбутнього» (Якими ти уявляєш комп’ютери в майбутньому?).
 1. Весела перерва.
 2. Позакласний захід з математики «Розумники та розумниці» (5-А, 5-Б, 5-В класи. Учителі: Чмирьова Л.Г., Сокрута Н.О., 5 урок, 1 зміни, каб.210).
 3. Ток-шоу «Усе буде добре» (11, 10 класи. Учителі: Шевченко І.О., Басова О.М., Зуй Г.В. 7 урок, 1 зміни, актова зала).

Четвер

 1. Усний журнал «Походження математичних знаків».
 2. Конкурс на кращого учня (за кожний бал, зароблений на уроках математики, фізики, інформатики учень отримує «грошову» винагороду. У кінці тижня визначається учень, який має найбільше «грошей» серед учнів класу, паралелі, школи).
 3. Позакласний захід з математики «КВК» (11-А, 10-А класи. Учителі: Суховій О.І., Калина В.П., 7 урок, 1 зміни, актова зала).

П'ятниця

 1. Кінолекторій «Математика у житті людини. Математика і мистецтво».
 2. Міжнародний математичний конкурс «Кенгурятко».
 3. Аукціон.

         Тиждень точних наук цього року в школі був незвичайним. Здається, все найважливіше, найцікавіше  було зібрано, згадано, продемонстровано в досить оригінальний спосіб: кожен урок математики, інформатики, фізики починався з усного журналу, відео чи кінолекторію; юні художники творили свої роботи з математичних символів та геометричних фігур, фантазували, якими будуть комп’ютери в майбутньому; цілий тиждень за роботу учнів на уроках та розв’язування логічних завдань на Веселих перервах «нараховувалася зарплатня», а в п’ятницю на аукціоні були нагороджені  «найбагатші» та найактивніші учасники Тижня. Усі: і вчителі, і учні – завзято та добросовісно готували заходи, і всі залишилися задоволеними. П’ятикласники разом з Людмилою Григорівною гралися в розумників та розумниць, більше балів набрав 5-В клас, але й учні 5-Б класу відстали не на багато. Цікаві казки про трикутник, вірші та пісні про математику  нікого не залишили байдужим. Ксенія Вікторівна і Тетяна Іванівна разом з журі визначали «Останнього героя» серед семикласників, на долю яких випала ціла купа математичних випробувань. Цей титул отримав Захарченко Владислав, трішки відстала від переможця за кількістю набраних балів Гончаренко Марія.  У Клубі веселих та кмітливих  грали команди 10-А та 11-А класів. Ветта Петрівна та Ольга Іванівна підібрали для гравців особливо вишукані завдання. Перемогу зі значною перевагою отримали старші учасники. «Математичний турнір», підготовлений Тетяною Олександрівною для дев’ятикласників, теж змусив спітніти його учасників. Цікавим не лише для учнів, але й для всіх запрошених  стало ток-шоу «Все буде добре», бо саме тут старшокласники, посилаючись на  фізичні закони, запропонували важливу інформацію для господинь, корисні рекомендації, як обрати взуття по погоді, правила догляду за волоссям. А майстер-клас від Назар’євої  Ксенії  по виготовленню 3-Д окулярів просто  вразив школярів, які навіть не очікували на такий поворот подій.

         Заключним етапом Тижня став ІІ (міський) етап Всеукраїнської  олімпіади з математики. Представники школи продемонстрували добрі знання: Івашина Андрій (6-А клас)отримав ІІІ місце, Захарченко Владислав (7-Б клас) – ІІІ місце, Єременко Іван (10-А клас) – ІІ місце.

         Точні науки важливі й корисні, у цьому всі переконалися.

Звіт тижня (фотоколаж).

Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz