Четвер, 18.07.2019, 15:01
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської областіМеню сайту
Наше опитування
Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Всього відповідей: 299
Закладки
Карта
Статистика
Форма входу

Тиждень предметів художньо-естетичного циклу

2018-2019 навчальний рік

     З 11 по 15 лютого 2019 року в школі відбувся Тиждень предметів художньо-естетичного циклу. Учителями музичного та образотворчого мистецтва було проведено різноманітні мистецькі заходи, спрямовані на  формування духовних, моральних, громадянських, естетичних якостей школярів.

     Учителями створено виставку дитячих малюнків у фойє школи, організовано реалізацію проекту «Суми –  рідне місто моє», проведено конкурс листівок «З Днем Святого Валентина».

    Протягом Тижня проведено показові уроки: «Фольклор та сучасна стилізація» (7-Б клас, учитель Харченко В.Ю.); «Від прелюдії – до молитви» (4-А клас, учитель Старинська У.В.).

    З метою виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвитку художніх інтересів і потреб, естетичних ідеалів, здатності розуміти твори мистецтва та оцінювати естетичні явища, учителями проведено позакласні заходи: «Музика та мультиплікація» (3-А клас, учитель Старинська У.В.), «Зимові образи в музиці, поезії та живописі» (5-і класи, учитель Старинська У.В.), «Дизайн ювелірних прикрас» (7-А клас, Латіфова Н.Г.).

Фотозвіт

2017-2018 навчальний рік

         З 12 по 17 лютого 2018 року відбувся Тиждень предметів художньо-естетичного циклу. Вчителями музичного та образотворчого мистецтва було проведено різноманітні мистецькі заходи для учнів нашої школи.

         Учитель образотворчого мистецтва Латіфова Н.Г. провела з учнями 7-А класу позакласний захід «Дизайн металевого мережива», показовий урок у 7-Б класі «Жанри образотворчого мистецтва».

Учитель образотворчого мистецтва Харченко В.Ю. з учнями 5-6-х класів підготувала виставку малюнків «Я люблю мистецтво», взяли участь у міському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», створили плакати «Цікаві факти в світі мистецтва». Учителем проведено конкурс листівок «З Днем Святого Валентина» серед учнів 5-6-х класів. З учнями 6-Б класу Харченко В.Ю. провела показовий урок «З любов’ю до пісні».

         Учитель музичного мистецтва Старинська У.В. підготувала з учнями 4-5-х класів виставу дитячої опери-казки М. Лисенка «Коза- дереза». Виставу було показано  учням 1-х та 4-х класів. Учитель провела показовий урок у 3-В класі «Народний танець». Театральний колектив молодших школярів «Дзвіночок» взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво», музичний театр та посів І місце.

    

    

2016-2017 навчальний рік

З 13 по 17 лютого 2017 року відбувся тиждень художньо-естетичного циклу. Вчителями музичного та образотворчого мистецтва було проведено різноманітні мистецькі заходи для учнів нашої школи.

         Під керівництвом вчителя музичного мистецтва          Харченко В.Ю.   учнями 9-10-х класів було створено виставку плакатів «Художня культура як духовне явище», яка прикрасила фойє школи. У 5-Б класі вчитель провела показовий урок з теми «Українці танцюють». Для учнів 9-10-х класів було проведено музичну вікторину «Мистецтво – чарівний світ», де учні розв’язували цікаві завдання.

         Учитель образотворчого мистецтва Юхта Л.М. провела з учнями 5-Г класу майстер-клас «Воскографія», дитячі малюнки учнів 7-х класів  «Диво-дерево» прикрасили фойє школи. Також разом з учнями 4-7-х класів було створено виставку плакатів «Діти і мистецтво». Для учнів 4-х класів було проведено експрес-конкурс «Відгадай». У 6-Б класі вчитель провела майстер-клас «Мозаїчне панно».

         Учитель музичного мистецтва Старинська У.В. підготувала і провела з учнями 2-х класів виступ – пластичне інтонування «Весняні квіти». У 4-Б класі було проведено показовий урок музичного мистецтва «Від прелюдії – до молитви». Для учнів 2-х класів було проведено позакласний захід «Дружать музика і діти».

         Проведені заходи мають за мету виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток художніх інтересів і потреб, естетичних ідеалів, здатності розуміти твори мистецтва, оцінювати естетичні явища, розвиток емоційно-почуттєвої сфери учнів, їхніх художніх здібностей і мислення, здатності до самовираження та спілкування.

  

  

 

2015-2016 навчальний рік

     З 15 по 19 лютого 2016 року в школі проходив  Тиждень предметів художньо-естетичного циклу. Цікавими й корисними були для учнів майстер-класи, проведені вчителем образотворчого мистецтва Юхтою Л. М. Шестикласники із задоволенням брали участь у театралізованій грі «Художник і фарбочки», учні 4-х класів презентували власні картини, виконані в нетрадиційних техніках. Школярі мали змогу під час перерв виконати творчі завдання, графічні замальовки, взяти участь у конкурсах, іграх, вікторинах, отримати насолоду від дефіле семикласників з малюнками, виставки творчих робіт «Вернісаж флористичних композицій». Учні початкових класів гралися в чарівні кульки та мистецьку «Абевегедейку», розважалися з художником. Юні артисти під керівництвом  учителя музичного мистецтва Старинської У. В. підготували музичну казку «Де ж Сонечко живе?» й зіграли її для молодших школярів. Вокальний колектив «Мрія» (керівник Харченко В. Ю.) виступив з програмою «Пісня в серці назавжди» перед учнями 5-х класів, а дев’ятикласники демонстрували свої знання з музики під час музичної вікторини. Актуальною й сьогодні є думка давньогрецького  філософа Демокріта: «Ні мистецтво, ні мудрість не можуть бути досягнуті, якщо їм не вчитися». Вчимося!


2014-2015 навчальний рік 

Графік проведення

відкритих уроків, виховних заходів, конкурсів, майстер-класів, виставок творчих робіт учнів

під час проведення Тижня предметів художньо-естетичного циклу

 

Дата проведення

Назва заходу

Вчитель

Клас

Час проведення,

місце проведення

1

16.02.2015 р.

Конкурс стіннівок «Мистецтво в нашому житті».

Вчителі художньо-естетичного мистецтва

5-9-ті класи

Фойє школи

Виставка плакатів

«Я і музика».

Старинська У.В.

Харченко В.Ю

3-7-мі класи

Фойє школи

Виставка плакатів

«Світ образотворчого мистецтва».

Юхта Л.М.

5-7-мі класи

Фойє школи

2

17.02.2015 р.

Екскурсія по кабінету образотворчого мистецтва «Ласкаво просимо до кабінету художнього мистецтва».

Юхта Л.М.

6-Г клас

І зміна

7 урок

Каб. №208

 

Урок-концерт

«Вас вітає ансамбль ложкарів «Забава»!».

Харченко В.Ю.

1-3-ті класи

Актова зала

11год 30 хв

3

18.02.2015 р.

Майстер-клас

«Народне малярство як одна з форм збереження українських традицій».

Юхта Л.М.

 

6 клас

 

12 год 45 хв

Каб. №208

 

Інтегрований виховний захід «Музика Бетховена вічна».

Харченко В.Ю.

Старинська У.В.

6-Г клас

Актова зала

14 год 30 хв

4

19.02.2015 р.

Персональна виставка

Столбцової Аріни «Кольорові фантазії».

Юхта Л.М.

 

Фойє школи

Музичними стежинами. Концерт для учнів 1-2-х класів.

Старинська У.В.

Учні школи І ступеня.

Актова зала.

10 год 55 хв

Концертна програма.

Харченко В.Ю.

Ансамбль «Мрія».

Актова зала.

5

20.02.2015 р.

Виставка дитячих малюнків «Світ казок».

Юхта Л.М.

1-4-ті класи

Фойє школи

Музичними стежинами. Концерт для учнів 3-4-х класів.

Старинська У.В.

Учні школи І ступеня.

Актова зала.

11 год 50 хв

Музична вікторина «Чарівний світ мистецтва».

Харченко В.Ю.

9-ті класи

Каб. №208

13 год 40 хв

Насиченою й цікавою була програма Тижня предметів художньо-естетичного циклу. Стіннівки, плакати, виставки дитячих малюнків привертали увагу всіх, хто переступав поріг школи. Протягом тижня в актовій залі не було перепочинку: тут постійно звучала музика, на концерти запрошували то найменших учнів, то старшокласників, то пропонували знайомство з ансамблем ложкарів «Забава», то запрошували   прослухати програму  ансамблю «Мрія». Для бажаючих проводили екскурсію по кабінету художнього мистецтва, майстер-клас з народного малярства. У фойє працювала персональна виставка робіт Столбцової Аріни «Кольорові фантазії». Особливо запам’ятався інтегрований виховний захід «Музика Бетховена вічна», підготовлений вчителями музичного мистецтва Харченко В.Ю. та вчителем німецької мови Слепенко М.О. А дев’ятикласникам сподобалась музична вікторина, під час участі в якій всі отримали задоволення й гарний настрій.

        

 

Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz