Субота, 25.05.2019, 07:50

Творча група "Досвід"

Творча група «Досвід» була створена з метою накопичення та поширення передового педагогічного досвіду. Завданнями групи є  надання реальної дієвої допомоги педагогічним кадрам, особливо молодим учителям, у розвитку професійної майстерності, активізація творчого потенціалу кожного педагога.

1.Членами творчої групи «Досвід» є:

Почкун Н. І. – учитель географії

Боровик Н. В.  – учитель біології

Луговська І. О. –  учитель початкових класів

Павленко Т. І. –  учитель математики

Зуй Г.В. – учитель фізики

Лаврик Н.Є. – учитель трудового навчання

Дубина С.О. – учитель хімії

Гунбіна С.І.-– учитель зарубіжної літератури

Методичні проблеми групи

• Методична проблема 2012-2015р:"Формування ключових компетентностей учнів в умовах інноваційного середовища".
  • Методична проблема 2015-2017р:"Формування творчої особистості учнів шляхом впровадження елементів інноваційних технологій ".
  • Методична проблема 2018-2021 р:"Формування життєвих компетентностей здобувачів освіти шляхом використання елементів сучасних інформаційних засобів навчання"

Розробки творчої групи

Методичний збірник 2012 рік «Розробки уроків членів шкільної творчої групи вчителів "Досвід" з використанням інформаційно – комунікаційних технологій»

Методичний збірник 2015 рік – «Формування ключових компетентностей учнів в умовах інноваційного середовища».

Методичний збірник 2018 рік  «Формування творчої особистості учнів шляхом впровадження елементів інноваційних технологій»

Система роботи творчої групи "Досвід"

Сумська ЗОШ № 27 © 2019